Meist

Kes me oleme?

Kriipsik OÜ on väike pereettevõte, mis tegutseb Pärnumaal. Puit on meie kirg ja hobi. Armastame oma loomingut ja teeme kõiki töid südamega. Oleme spetsialiseerunud naturaalsetest materjalidest toodetele. Meie poest leiad alati hea valiku erinevaid puit ja vineertooteid. Valikus on ehted, karbid, mänguasjad, tooted tähtpäevadeks (sünnipäevad, pulmad jm tähtsündmused).

MEIE EESMÄRGID

Meie eesmärk on pakkuda laia valikut puidust ja muudest materjalidest laserlõikuse tooteid kõigile meie lehe külastajatele, olenemata vanusest. Ja seda kõike kiire tarne, mõistliku hinna ja meeldiva teenindusega! Iga kliendi rahulolu on meile oluline. Hoiame kursis oma sõpru uute toodete ja lahendustega meie Facebooki ja Instagrammi lehel ning aitame leida lahendusi erinevate soovide täitumiseks.

MIKS VALIDA MEID?

Oleme tugev väikeettevõtte, kellel on aega iga kliendi ära kuulamiseks ka kõige kiirematel aegadel. Oleme alati abiks nii toodete valikul, kui ka ostu vormistamisel. Sinu rahulolu on meie siht!
Aitame vähendada Sinu ostukorvi maksumust korraldades aeg-ajalt sooduskampaaniad.
Külasta meie veebipoodi, et tutvuda kogu meie tootevalikuga. Kui Sa ei leia täpselt seda, mida soovid, siis võta meiega julgesti ühendust ja leiame koos lahenduse.
Meie tootevalikus saavad kliendid ka ise kaasa rääkida! Oleme tänulikud Sinu tagasiside eest ja püüame võimaluste piires arvestada ka Sinu ettepanekutega. Meiega saab kõige kiiremini ühendust Facebooki messengeri vahendusel. Oodatud on ka kõik e-kirjad ja võib ka helistada. Kontaktid leiad SIIT
Kriipsiku veebipoest ostmiseks ei vaja sa kontot. Tellimust vormistades oled Sa meie külaline.
Meie veebipood ei ole kaugeltki valmis, tegeleme igapäevaselt selle arendamise ja parendamisega. Sinu asjalikud ettepanekud saavad võimaluse korral arvesse võetud.

Täname, et oled meid üles leidnud ja loodame, et saame pakkuda Sulle sobivaima lahenduse!

Menüü